DANE PODSTAWOWE

Tematyka: Finanse/ Bankowość/ Księgowość

Tryb: Weekendowe

Rodzaj: Szkolenia

OPIS

Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości (70h)

Rzeszów, 9 listopada 2012 r.

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczeń z urzędami skarbowym i ZUS, oraz zdobycie praktycznych umiejętności prowadzenia księgowości komputerowej z wykorzystaniem programu księgowego WF-FaKir Asseco WAPRO.

Program kursu pozwala na poznanie zasad rachunkowości w zakresie jaki jest potrzebny do organizacji rachunkowości oraz księgowania zdarzeń gospodarczych w małych i średnich firmach. Słuchacze mają możliwość poznania i zrozumienia metodologii stosowania zasad rachunkowości w praktyce.

Zagadnienia objęte programem kursu omawiane są z uwzględnieniem przepisów ustawy o rachunkowości oraz Krajowych Standardów Rachunkowości. Poszczególne zagadnienia programu kursu poparte są wieloma przykładami.

Nasz kurs to również całkowicie nowoczesne podejście do zagadnień z zakresu teorii rachunkowości. Nauka nie opiera się na klasycznym „podręcznikowym” omówieniu zagadnień księgowych, ale łączy elementy teoretyczne, niezbędne w codziennej pracy z ukierunkowanymi zagadnieniami uporządkowanymi pod kątem profilu zawodowego.
Kurs prowadzi Lesława Synoś – praktyk, główny księgowy z kilkunastoletnim doświadczeniem, certyfikat dyplomowanego księgowego, kandydat na biegłego rewidenta, studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i finansów (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, własna działalność –usługi księgowe (Licencja MF).

Koszt uczestnictwa w kursie: 660 zł/os.(za 70h)
Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, autorskie materiały szkoleniowe, sprzęt komputerowy niezbędny do realizacji zajęć, przerwy kawowe, certyfikat INFOX i zaświadczenie MEN.

Miejsce zajęć: Rzeszów, ul. Mickiewicza 12

Osoba kontaktowa: Justyna Komorowska 17 852 36 08

Czas trwania: 70h

Termin rozpoczęcia: 09.11.2012

Cena: 660 zł

DANE KONTAKTOWE

ul. Mickiewicza 12
35-064 Rzeszów
17 852-36-08
17 852-54-21


Zobacz podobne

Najczęściej wyszukiwane
Opel Insignia Audi A6 Honda Civic Audi A4 Fiat 500